Deema Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi 2011 yılında ülkemizin turizm taşımacılık sektöründeki kalifiye personel açığını kapatmak, edindiği yurt dışı tecrübelerini sektöre aktarmak, ülkemizi ziyaret eden misafirlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur.

Kısa zamanda faaliyet alanları içerisinde hedeflediği başarıyı yakalayan Deema, bugün gelinen noktada ulaşım ve turizm sektöründe Kuveyt, Suudi Arabistan, Katar, Mısır, Dubai, Abu Dabi, Bahreyn başta olmak üzere 25 farklı ülkeden 200.000’i aşkın misafire hizmet vermektedir.

Ülkemizde ve dünyada turizm sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip eden ve güncel ihtiyaçları tespit ederek sürekli kendini geliştiren şirketimiz, daha iyi hizmet verme gayesiyle kurumsal ve bireysel tüm müşterilerine VIP ayrıcalığı sunmaktadır

Turizm sektörünün başlıca ihtiyaçlarını karşılamanın yanında sektöre uygun olarak tasarlayıp geliştirdiği turlar ve geziler ile dört mevsimi yaşayan eşsiz güzelliklere sahip ülkemizin tanıtımına da büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Deema, turizm ve ulaşımın yanı sıra sektörde edindiği tecrübeleri kullanarak ziyaretçilerinin beklentilerini ve ülkemizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla dış ticaret ve uluslararası hukuk konularında danışmanlık ve satış sonrası hizmetler vermektedir.

2011 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan şirket, 2017 yılında hedeflerini daha üst basamaklara taşımak ve sektördeki yerini büyütmek amacıyla Kuveytli yatırımcılarla sermaye ortaklığı gerçekleştirmiştir. Bu ortaklık doğrultusunda hedeflerini de büyüten Deema Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Orta Doğu’nun önde gelen turizm acenteleri, dış ticaret şirketleri, hukuk müşavirleri ve emlak danışmanları ile iş ortaklıkları yaparak ticaret ağını - sektörünü güvenilir uzman kişiler ile donatmıştır.

Stratejik belirlenen hedefleri doğrultusunda iş ortakları ile vizyonunu paylaşan Deema, portföyünü genişleterek Avrupa ve Amerika kıtası da dahil olmak üzere 50 ülkeye hizmet vermeyi planlamıştır.

Deema Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, turizm hizmetleri için uzman tur operatörleri, gayrimenkul hizmetleri için profesyonel emlak danışmanları, hukuk işlemleri için deneyimli avukatlar, ihtiyaç malzemeleri için uzman dış ticaret yöneticileri istihdam etmekte olup stratejik coğrafi konumu ile ülkemizin ticaret ve turizm merkezi kabul edilen İSTANBUL’daki ofis yerleşkesinde hizmet vermektedir.

Kalitesinden, hızlı, güvenilir hizmet ve profesyonel ekip anlayışından ödün vermeyen Deema Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, müşterilerine her zaman ayrıcalıklı hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.


VİZYON VE MİSYONUMUZ

Vizyon:
Bilgi, kalite ve uzmanlığımızı iş ortakları ve müşterilerimizle paylaşarak, geleceği birlikte yönlendirmek.

Misyon:
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için hızlı, güvenli, yenilikçi, kolay ulaşılabilir hizmet sunmak ve fark yaratan çalışmalarımızla sektöre çeşitlilik, ülke turizmine ise değer katmak.