GİZLİLİK POLİTİKASI

DEEMA Turizm ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. web sitesi ve alt başlıklarını şahsi bilgilerinizi vermeden ziyaret edebilirsiniz. Ürünler ve hizmetler hakkında bilgi alabilir, makalelerimizden faydalanabilirsiniz. Teklif aşamasında özel bilgilerinizi vermeniz halinde, bu bilgiler haberiniz / onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan DEEMA Turizm ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. sorumlu değildir.

DEEMA Turizm ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. kendi inisiyatifinde olmayan, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantı, link ve yönlendiriciler sağlayabilir. DEEMA Turizm ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. bu sitelerin içeriklerini denetlememekte, sitelere giriş ve site içi dolaşımından doğabilecek herhangi bir zarara karşı güvenliği garanti etmemektedir.

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, DEEMA Turizm ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ.’ne aittir. Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden şirketimizin yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

DEEMA Turizm ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ., müşterilerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, talep edilen ürün ve hizmeti en yüksek standartta sağlamak için gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri talep etmekte ve toplamaktadır. Ancak DEEMA Turizm ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. söz konusu bilgilerden kişisel veri niteliğinde olanları, yasal bir zorunluluk ya da kişisel veri sahibinin izni olmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmamaktadır.